in English  Suomeksi

Optiset Transceiverit

Optiset Transceiverit

Optiset Transceiverit (SFP, SFP+, XFP, X2, QSFP, CFP, CFP2 ja CFP4) muuttavat sähköisen signaalin optiseksi. Nykyään yleisin moduulityyppi on SFP+, joka toimii 10 Gbit/s nopeudella. Valikoimastamme löydät Transceiverit lähes kaikkiin käyttöympäristöihin ja verkkosovelluksiin. Tuotevarastomme on laaja ja toimitusaikamme nopea, toimitamme laitteen suoraan varastosta jopa saman päivän aikana. Kaikki tuotteemme täyttävät SFP MSA -standardin vaatimukset. Transceivereita voidaan käyttää -40 asteen ja 85 asteen välisissä lämpötiloissa. Lue lisää...

  1. Gigabit Ethernet SFP

    Gigabit Ethernet SFP

    Loppu varastosta

    1.25 Gigabit Ethernet Transceiver
  2. Finisar

    Finisar

    Loppu varastosta

    Finisar Transceivers

  3. 100Mb/s SFP

    100Mb/s SFP

    Loppu varastosta

    100Mb/s Transceiver
  4. 40Gb/s QSFP+

    40Gb/s QSFP+

    Loppu varastosta

    QSFP+ 40G Transceiver
  5. 100Gb/s QSFP28, CFP, CFP2, CFP4

    100Gb/s QSFP28, CFP, CFP2, CFP4

    Loppu varastosta

    QSFP28 100G Transceiver
    CFP 100G Transceiver
    CFP2 100G Transceiver
    CFP4 100G Transceiver

  6. 10Gb/s SFP+

    10Gb/s SFP+

    Loppu varastosta

    SFP+ 10G Transceiver
    SFP+ 8G FC (Fiber Channel) Transceiver

  7. 10Gb/s XFP

    10Gb/s XFP

    Loppu varastosta

    XFP 10G Transceiver
  8. 10Gb/s X2

    10Gb/s X2

    Loppu varastosta

    X2 10G Transceiver
  9. CWDM ja DWDM -Transceiverit

    CWDM ja DWDM -Transceiverit

    Loppu varastosta

    CWDM ja DWDM -Transceiverit
  10. 10Gb SFP+ DAC-kaapeli

    10Gb SFP+ DAC-kaapeli

    Loppu varastosta

    10Gb ethernet kuparikaapeli, saatavilla eri pituuksilla
  11. MCP-kytkentäkaapeli

    MCP-kytkentäkaapeli

    Loppu varastosta

    MCP (tai MC) eli Mode-conditioning Patch -kytkentäkaapelin avulla SFP LX/LH -signaalin siirtäminen monimuotokuidussa (OM-1 62.5/125 μm) on mahdollista.

11 tuote(tta)

/ sivu

Laskeva