Ethernet 10/100/1000TX-FX mediamuunnin

CTC Union FMC-sarjan mediamuunnin valokaapelista 10/100/1000TX– tai 1000BASE–TX Ethernet verkkoihin.

Tuotetunnus (SKU): 45336aab1a6f Osasto:

Kuvaus

Mediamuunnin valokaapelista 10/100TX– tai 1000BASE–TX Ethernet verkkoihin.
IEEE 802.3 10BASE–T, 802.3u 100BASE–TX ja 100BASE–FX standardit täyttävä.

Standalone muuntimeen lisävarusteena myös DC–DC virransyöttö.

 

KoodiKuvausDatalehti:
FMC-CH17-AC2U, 19″, 17-paikkainen mediamuunninkehikko,
AC-virtalähde
Lataa
FMC-CH17-DC2U, 19″, 17-paikkainen mediamuunninkehikko,
DC-virtalähde
Lataa

 

1000m1001s
Mediamuuntimet, Standalone ja kehikkoasennukseen

KoodiKuvausDatalehti:
FMC-10/100-SC-002monimuoto2 km1310 nm11 dBLataa
FMC-10/100-SC-015yksimuoto15 km1310 nm12 dBLataa
FMC-10/100-SC-030yksimuoto30 km1310 nm20dBLataa
FMC-10/100-SC-120yksimuoto120 km1550 nm35 dBDFB LaserLataa
FMC-1000M-SC00110/100/1000Base–T to 1000Base–X FMC Web Smart OAM managed Gigabit Ethernet Converter, SC, 550m, 850nm, 8.5dBLataa
FMC-1000M-SC02010/100/1000Base–T to 1000Base–X FMC Web Smart OAM managed Gigabit Ethernet Converter, SC, 20km, 1310nm, 15dBLataa
FMC-1000MS10/100/1000Base-TX to 1000Base-SFP,
IEEE802.3ah OAM management ominaisuudella.
Lataa
FMC-1001S10/100/1000Base-T to 100/1000Base-X Converter. DIP switch konfiguroitava.Lataa
FMC-1001S-WM-AC10/100/1000Base-T to 1000Base-X Converter. Wall-mount kiinnikkeellä, AC-virransyöttö. DIP switch konfiguroitava.Lataa

industrial teollisuus-ethernet

Teollisuus-Ethernet

KoodiKuvaus
IMC-1000S10/100/1000Base-T to 100/1000Base-X Converter.Lataa

Ei ladattavia materiaaleja

OTA YHTEYTTÄ