10Gb/s SFP+

SFP+ 10G
SFP+ 8G FC (Fiber Channel)

Tuotetunnus (SKU): f8f34cc13ed8 Osasto:

Kuvaus

Optiset Transceiverit muuttavat sähköisen signaalin optiseksi. Nykyään yleisin moduulityyppi on SFP+, joka toimii 10 Gbit/s nopeudella. Valikoimastamme löydät Transceiverit lähes kaikkiin käyttöympäristöihin ja verkkosovelluksiin.

KoodiKuvausDatalehti
AB-SFP+-SR10G SFP+, SR, 850nm, 300mLataa
AB-SFP+-LRM10G SFP+, LRM, 1310nm, monimuoto OM3/OM4, 2kmLataa
AB-SFP+-LR10G SFP+, LR, 1310nm, 10kmLataa
AB-SFP+-ER10G SFP+, ER, 1550nm, 40kmLataa
AB-SFP+-ZR10G SFP+, ZR, 1550nm, 80kmLataa
   
AB-SFP+-B20-273310G BIDI SFP+, tx:1270 rx:1330, 20kmLataa
AB-SFP+-B40-273310G BIDI SFP+, tx:1270 rx:1330, 40kmLataa
AB-SFP+-B60-273310G BIDI SFP+, tx:1270 rx:1330, 60kmLataa
AB-SFP+-B20-332710G BIDI SFP+, tx:1330 rx:1270, 20kmLataa
AB-SFP+-B40-332710G BIDI SFP+, tx:1330 rx:1270, 40kmLataa
AB-SFP+-B60-332710G BIDI SFP+, tx:1330 rx:1270, 60kmLataa
   
AB-SFP+Cxx-ER10G SFP+, CWDM, 40kmLataa
AB-SFP+Cxx-ZR10G SFP+, CWDM, 80kmLataa
AB-SFP+Dxx-ER10G SFP+, DWDM, 40kmLataa
AB-SFP+Dxx-ZR10G SFP+, DWDM, 80kmLataa
   
AB-SFP+-SR-FC8G SFP+, FC, SR, 850nm, 300mLataa
AB-SFP+-LR-FC8G SFP+, FC, LR, 1310nm, 10kmLataa

Ei ladattavia materiaaleja

OTA YHTEYTTÄ